Bus Grudziądz – Niemcy

Wszystkim mieszkańcom Grudziądza oraz okolic, poszukującym tanich i komfortowych przewozów do Niemiec>, DOMIBUS zapewnia ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasze busy z Polski do Niemiec odjeżdżają w poniedziałki i piątki, dowożąc Państwa pod wskazany adres. U nas podróżuje się wyłącznie nowoczesnymi, komfortowo wyposażonymi busami, a doświadczeni kierowcy zapewniają wysoki standard usług oraz bezpieczeństwo podróży.

Przewozy do Niemiec – busy

Coraz lepszy stan infrastruktury drogowej po obu stronach granicy sprawia, że podróż busem z Grudziądza do dowolnie wybranego miasta w Niemczech nie musi kojarzyć się już z kilkunastogodzinną męczarnią w dusznych i ciasnych, nierzadko rozpadających się busach. W DOMIBUS doskonale zdajemy sobie sprawę, że komfort naszych pasażerów jest naszym wspólnym priorytetem, dlatego oferujemy Państwu jedyną taką ofertę przejazdów na linii Grudziądz – Niemcy:

  • wyjazd spod wskazanego adresu i dowóz pod adres,
  • wyjazdy do Niemiec w poniedziałki i piątki,
  • kursy powrotne do Polski we wtorki i soboty,
  • doświadczeni kierowcy, bezpieczne i komfortowe busy,
  • promocje: co 5. przejazd za 99 zł!

Jako jedna z pierwszych firm transportowych obsługujących przewozy na linii Grudziądz – Niemcy, doskonale wiemy, jak zapewniać naszym pasażerom najwyższy standard usługi, niedostępny u konkurencji. Nasi kierowcy to profesjonaliści, mający w dorobku tysiące godzin przejechanych w transporcie międzynarodowym. Nasza flota to wyłącznie nowoczesne, niezawodne i niezwykle komfortowe busy, regularnie poddawane badaniom i przeglądom technicznym. Wszystko to, w połączeniu z atrakcyjnymi cenami naszych przewozów sprawia, że podróż busami DOMIBUS z Polski do Niemiec to synonim najwyższego komfortu.