Nasze busy

Zapraszamy do zapoznania się z posiadanymi przez nas samochodami osobowymi i osobowo-dostawczymi. Szeroki wybór dostępnych modeli z pewnością pozwoli wybrać auto optymalne dla Państwa potrzeb.

Opel Vivaro

Opel Vivaro to jedna z najbardziej prestiżowych pozycji w naszej flocie. Nowoczesny i komfortowy furgon, wyposażony m.in. w 8 wygodnych siedzeń dla pasażerów, stanowi idealną propozycję dla przewozu pracowników i ładunków. Opel Vivaro to nie tylko najwyższy komfort podróżowania. To także moc 115 koni mechanicznych, gwarantowanych przez wysokoprężny silnik dCi. Specjalistyczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu jazdy sprawiają, że Opel Vivaro świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. W naszej ofercie posiadamy 3 samochody Opel Vivaro.

bus opel vivaro busy opel vivaro, renault traffic, renault grand espace busy opel vivaro, renault traffic, renault grand espace

Renault Traffic

Wysokoprężne silniki Diesla o mocy 115 koni mechanicznych, 6-biegowa skrzynia biegów i komfortowe rozwiązania w zakresie przewożenia pasażerów sprawiają, że Renault Traffic doskonale sprawdza się jako wysokiej klasy auto dostawczo-osobowe. W naszej ofercie nie mogło go zabraknąć. Traffic, w zależności od wybranego wariantu, liczy od 9 miejsc (8 pasażerów + kierowca), dzięki czemu doskonale sprawdzi się przy przewożeniu większej liczby pasażerów. W naszej ofercie posiadamy 2 samochody Renault Traffic.

busy renault traffic renault grand espace bus renault traffic

Renault Grand Espace

7-osobowy, wygodny i niezwykle nowoczesny van, będący europejską odpowiedzią na Chryslera Voyagera. Samochód wyposażony w ABS, kontrolę trakcji, czujniki parkowania (przód i tył), światła ksenonowe i to, co dla wielu najważniejsze: 150-konny silnik diesla. Wewnątrz sporo miejsca. Propozycja niezwykle wygodna, sprawdzająca się zarówno przy bliższych, jak i dalszych wyjazdach. W naszej ofercie posiadamy 2 samochody Renault Grand Espace.

wnętrze renault grand espace wnętrze renault grand espace busy opel vivaro, renault traffic, renault grand espace